1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupic falcon czy nie falcon?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zmaciejz, Lipiec 2, 2008.

1. zmaciejz

zmaciejz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam. czy jesli jestem pewien że nie strace gwarancji to jest sens kupowac falcona który teraz poszedł po 300 zł wyżej niz konsola nie falcon? oprucz mniejszej awaryjności nie ma różnicy? dzieki za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: kupic falcon czy nie falcon?

O prócz awaryjności i HDMI stare modele go nie mają.

4. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Jeśli nie zamierzasz przerabiać i podłączać konsoli przez HDMI to bierz tańsze konsole. Jeśli będziesz je trzymał w przewiewnym miejscu to szansa na zepsucie jest bardzo mała a jeśli nawet to m$ za darmo ci wymieni na nową konsolę :) A więc sugeruj się tylko i wyłącznie wejściem HDMI.

5. zmaciejz

zmaciejz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

a no tak jeszcze zostaje hdmi - słusznie! w zasadzie jaka jest plus hdmi który mógl by mnie zainteresowac? dodam że mam zamiar grac zarówno na telewizorze lcd 32' jak i na monitorze lcd

Wczytywanie...

Poleć forum