Kupic tą konsole?

nike

Banned
Użytkownik
Witam mam jutro zamiar w Empiku w Krakowie kupic tą konsole empik.com - Konsola Xbox 360 Premium Pro 60 GB + Call of Duty 5: World at War - Microsoft- 1099.0zł czy warto do tego dodają oryginalną grę Call Of Duty World at War ale nie wiem co jest w zestawie bo nie piszę na pewno jest to co np w Premium bez gry kable itp? proszę o odpowiedz
 

chomik01

Banned
Użytkownik
W zestawie będziesz miał napewno
Konsole
Okablowanie
Pad bezprzewodowy
dysk 60 Gb
headset
i call of duty 5

Wełdug mnie jeżeli chcerz mieć dysk duży to dopłać 100 zł i masz elite wraz z dyskiem 120gb w Legnicy w MM jest za 1199 120gb dysk elite. Jeżeli chcerz konsole przerobić to nie radze takiej kupować tylko kupić zwykłą bez gry za 799- 899 bo gre zawsze możesz ściągnąć. Troche drogo 1099 ja bym wzioł albo cos lepszego albo skromniejszego bo to dla mnie jest za drogie na taki zestaw
moja ocena
 

nike

Banned
Użytkownik
No bo ja ją kupie odrazu z Empiku i w ten sam dzień jadę do kolesia z Krakowa i mi ja przerobi i będę miał ixtreme 1.5 i grę oryginalną call of duty 5
 

chomik01

Banned
Użytkownik
No to ja bym proponował albo dorzucić 100 zł i kupić elite z dyskiem 120gb wtedy dużo gier bedziesz mógł zmieścić, albo kupić 60 gb bez gry : Ale powiem ci że jak chcerz grać przez xbl na kopiach zapasowych to na początku na oryginale troche pograj potem na kopiach :|
 

nike

Banned
Użytkownik
ale ja będę grał na kopiach gier tylko offine więc są powody do obaw jak będę offine?
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
hah, ja tą konsolkę kupiłem w Saturnie w krakowie za 899 złotych :) Miałem wszystko to, co ma premium + CoD5. Takie pudło z typkiem z okładki COd5 na przodzie?:)
 

nike

Banned
Użytkownik
hah, ja tą konsolkę kupiłem w Saturnie w krakowie za 899 złotych :) Miałem wszystko to, co ma premium + CoD5. Takie pudło z typkiem z okładki COd5 na przodzie?:)
a grę miałeś w środku?
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Tak, gra była w środku. Jak masz konsolkę, to przy niej są takie dwa tekturowe paski. Pod jednym z nich był CoD :) Polecam, gierka fajna. I jak na live się ciupie :D
 

chomik01

Banned
Użytkownik
no dobra bedziesz gral na piratach bez live oki ale te gry tez trzeba gdzies pomiescic nie ?
 

nike

Banned
Użytkownik
no ale jak zagram w gre i przejdę ją to usunę ją z dysku co nie?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Kup sam zestaw premium bez gier żeby wyszło jak najtaniej, jak przerobisz to będziesz miał każdą grę. Jak braknie miejsca to skasujesz coś lub kupisz bevsa 120gb. Będziesz sprawdzał gry bana nie będzie
 

nike

Banned
Użytkownik
ale ja chcę akurat z tą grą
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
no ale jak zagram w gre i przejdę ją to usunę ją z dysku co nie?
tak..przejdzieszz gre i ja usuniesz...na 60 gb..zmiesci ci sie okolo 8 gier..wiec bez obaw.... bier ta konsole...oryginala nawet nie otwieraj z folii..sprzedasz na allegro jako noweczke i zawsze wezmiesz 100-150 zl wiec przerobienie bedziesz mial za free + kilka kopi gier....
 

nike

Banned
Użytkownik
a mam pytanie bo pierwszy raz będę miał xboxa 360 i jak to jest wkładam płyte do napędu i instaluje gre czy odrazu gram?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Możesz od razu grac lub poczekać parę minut i zainstalować
 

nike

Banned
Użytkownik
aha i w tym xboxie bedzie język polski? czyli menu itp?
 

Do góry Bottom