1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupic X360 czy czekac na next gen?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Inosine, Listopad 19, 2012.

1. Inosine

Inosine Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, niedawno zdecydowałem się, że kupię sobie XBOX'a 360. Na konsolkę zacząłem już zbierać i powoli odkładać pieniążki. Jednak wiadomo, konsola nie jest priorytetem. Obliczyłem sobie, że mógłbym ją zakupić najwcześniej koło lutego 2013. Według tego nie jestem już taki pewny czy kupić konsolkę obecnej generacji, czy przeczekać do premiery nowego iksa. Z tego co czytałem nowy Xbox i PS wyjdą jakoś na przełomie 2013/2014, do tego czasu spokojnie uzbieram na konsole nowej generacji(chyba, ze będzie kosztować 6000 zł).

Jak sądzicie, co byście zrobili na moim miejscu?
    Kupić nową slimke 250gb jak tylko na nią uzbieram czy może zbierać dalej i kupić next gena?

2. Lotnik421 Xbox One

3. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Kupic X360 czy czekac na next gen?

Kupić slimke, a Za rok, dwa next gena,:) Gry beda chodziły na oby dwóch konsolach prawdopodobnie...

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Kup slima najwyzej go sprzedasz i dozbierasz, na tego xa tez jest duzo fajnych gier. Nowy x z 1500zl a gry pewnie po 300zl co jest standartem.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    małe sprostowanie:
    gryz x360 będą mogły być emulowane na durango ale na pewno nie odwrotnie.
    cena nowej konsoli myślę że będzie ~2000,-

6. gaikos

gaikos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mediolan
    Jeżeli byłbym na Twoim miejscu to nawet bym się nie zastanawiał i brał X360.

Nowy X720 pewnie będzie kosztował ok. 2 tyś jak w przypadku X360 gdy wchodził na rynek. A drugim argumentem jest potężna biblioteka gier na X360 a przy X720 wszystko to chwilę potrwa.

Wczytywanie...

Poleć forum