1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Inne Kupię doładowania/zdrapki xbox live PLN

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez yojimbo255, Sierpień 19, 2015.

1. yojimbo255

yojimbo255 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, kupię zdrapki na kwotę nominalną co najmniej 400 zł (być może i dużo więcej).
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Zdrapki z kasa masz prawie w każdym sklepie z elektronika ( rtv, neonet ) itp. Po 50/100 zl

4. yojimbo255

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    niby tak, ale nie raz można kupic za 30-40% taniej

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    30-40% ?!? Człowieku weź się ogarnij. W życiu w takiej cenie zdrapek nie widziałem. Największą zniżkę widziałem ok 40zł za 50-tkę (widziałem też na allegro 36zł ale w formie zdrapki tylko z opcją wysyłki +5,50), co raptem jest 20%, a takich ofert nie było już dobre pół roku. Jeszcze 2 miesiące temu kupowałem po 45zł za sztukę 50-tki, a teraz już w takiej cenie nie dostaniesz nigdzie. I nic ci nie da, że chcesz kupić na 400zł. Możesz chcieć i na 1k, nikt ci nie spuści ceny do 60-70% wartości.

Uwierz mi śledzę rynek zdrapek na bieżąco i wiem co piszę.

6. yojimbo255

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ostatnia edycja: Sierpień 22, 2015
  7. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    To co podesłałeś było okresowym driftem na rynku spowodowanym wyprzedawaniem kodów 15zł, które nie są bezpośrednio skierowane na rynek xboxowy (są skierowane do sklepu M$). Co z resztą nie przeszkadza w wykorzystaniu ich także na XBOX ONE. Jeżeli chodzi o kody 50 i 100zł to taniej niż to co ci napisałem nie znajdziesz. Natomiast zwracam szacunek za wyłapanie takiej oferty.

oferta którą podesłałeś oferuje 300zł w cenie 200zł, ale w kodach 15zł, czyli to o czym napisałeś

widać nawet najlepszym się zdarza :) w mojej opinii 10-20% (45 z 50 to 90%, a 40 z 50 to 80%) to i tak niezły zakup ;)

teraz przypomniałem sobie, że swego czasu na forum sprzedawali też kody za 36zł, co dawało niepełne 28%. Ale jak napisałem, od dobrych pół roku nie widziałem tego typu kodów, zaś znani sprzedawcy na forum od tego czasu takowych zdrapek nie posiadali.

Wczytywanie...

Poleć forum