1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupie dysk 60/120GB, pada i fifa 09 PL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebool12, Styczeń 10, 2010.

1. sebool12

sebool12 Guest

Witam

Zależy mi na czasie.

Chętnie kupie dysk 60 lub 120gb najlepiej org, choć moze być nie org ale w obudowie i oczywiście cena też musi być wtedy niższa ;]nieaktualne

Pad w 100% sprawny, najlepiej z jeszcze nie wytartymi gumkami, najlepiej czarny, ale biały też może być - nieaktualne

Fifa 09 stan taki, zeby można było grać z płyty bez najmniejszych obaw, że wywali błąd lub gra się zawiesi.

Oferty proszę pisać tutaj z cenami i nr gg i najlepiej fotami z karteczką i waszym nickiem z xboxforum

Pozdrawiam
    sebool12

2. Lotnik421 Xbox One

3. Madridista09

Madridista09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. bit4you

bit4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nidzica
  5. sebool12

sebool12 Guest

Madridista09 daj foty pada. Jezeli wzial bym zestaw moge liczyc na jakis maly upust?

6. sebool12

sebool12 Guest

!up

Aktualizacja!

Kupno pada już mnie nie interesuje.

7. sebool12

sebool12 Guest

8. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia: