1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupie gitare

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez behemoth1804, Luty 16, 2011.

1. behemoth1804

behemoth1804 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chcialbym kupic gitare ktora bedzie pasowac do wszystkich tytułów z seri Guitar Hero. Moze ma ktos z was taka lub wie gdzie kupic, oczywiscie za rozsadna cene.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. Nomadsky

Nomadsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie kupuj Gitary od ROCK BAND'A jeżeli chcesz grać w GH

5. behemoth1804

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    na niej zaczynałem :). Gitara nawet dobra choć po czasie (dość długim) luzuje sie przycisk od struny i wajcha "opada" :D . Cena wydaje mi sie troche wysoka ale w sumie to nówka. Ogólnie polecam :)

8. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    x-plorera opłaca się kupować jeżeli chcesz go podłączyć do PC i grać na PC w GH, ponieważ gitarka łapie zarówno klocka jak i pieca. Jeżeli bd grał tylko na klocku polecam Ci gitark.ę z World Tour'a czyli replikę Fendera Stratocastera oraz Z GH 3 replikę modelu Gibson Les Paul. Osobiście posiadam X-plorera i Stratocastera i są to bardzo dobre gitarki, z tym, że x-plorer ma trochę wąsko rozstawione klawisze, jednak jeżeli bd to Twoja pierwsza gitarka do GH to nawet nie poczujesz różnicy. Tutaj aukcja z forum http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/[s...les-paul-na-gwarancji-stan-idealny-83694.html Les Paul za 80zł, bardzo dobra cena, na Twoim miejscu brał bym w ciemno :)
    + edit MAI ma rację, wajcha i strun bar po "ostrym" użytkowaniu niestety robią się leciwe, lecz przyznam, że w moim egzemplarzu trzymają się dzielnie, chodź jest luz :p

9. behemoth1804

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mysle ze za te pieniadze to sie oplaca i jest kompatybilna z wszystkimi GH i RB. jezeli nic nie znajde ciekawszego to biore tą.

10. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Behemot, złap tamtego klienta na gadu, bo tu nie wiadomo czy zajrzy ;]
    Jak pomogłem, to cieszę się bardzo i masz tu mojego GT: friquu
    Jak kupisz i bd miał któreś GH z tych które mam to możemy pograć ;)

11. behemoth1804

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gitarka juz nie bawem bedzie moze w przyszlosci dojdzie perkusja no i tutaj pytanie mam znowu cos za rozsadna cene sie znajdzie??

czy cos takiego sie nadaje ? ROCK BAND DRUM SET /PERKUSJA /X360/OD RĘKI/ROBSON (1452729714) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

//Edytuj posty - Dymek.

Wczytywanie...

Poleć forum