1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupie gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wwwsewe, Październik 22, 2011.

1. wwwsewe

wwwsewe Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam xboxa przerobionego i nie mam stalego dostep do internetu wiec nie mam zabardzo w co pograc,i kupilbym kopie zapsowe gier ,,wiec kupie kopie zapasowe gier na xboxa 360 nie chodzi mi o jakies szczegolowe tytuly ,ale chcialbym gre bourn,tzn kupie gry w duzych ilościach:D np tak z 10 lub wiecej gier:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masarnia

Masarnia Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    ok 140gier ze starego zestawu , wiekszość na Verbatimach oczywiscie działają.

4. wwwsewe

wwwsewe Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moglbys napisac tytuly na pw...i cene

Wczytywanie...

Poleć forum