1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię kabel big ben vga do xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MikeX69, Styczeń 10, 2010.

1. MikeX69

MikeX69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ;) Tak jak w temacie - z chęcią odkupię ten kabel za powiedzmy 50zł + koszt przesyłki. Nie pogardzę również kablem Microsoftu. Cena do lekkiej negocjacji :) Czekam na oferty. Pozdro :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. micha91

micha91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprawa załatwiona, do zamknięcia...

4. MikeX69

MikeX69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nic nie jest załatwione i nic nie idzie do zamknięcia. Pilnuj swojego tematu i nie utrudniaj życia innym forumowiczom.

5. ramsonX360

ramsonX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Witam,
    mam do sprzedania taki kabel(VGA BigBen) prawie w ogóle nie używany za 55zł plus koszt przesyłki(za pobraniem lub po wpłacie na konto)
    Od razu mówię przez allegro nie da rady, ponieważ zablokowali mi za zaległość $$ :)
    Do wglądu mogę podać link na allegro.

Pozdrawiam:)

Wczytywanie...

Poleć forum