1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię kierownicę orginalną do xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Reji, Grudzień 20, 2009.

1. Reji

Reji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    Kupię koniecznie przed świętami kierownicę Wireless Racing Wheel do 250 zł bez gwarancji a powyżej tej kwoty z gwarancją producenta/sklepu. kontakt na PW po godz.13.30 tel.509 814 023 albo gg. 11314859 (pisać nawet gdy jestem nie widzoczny na pewno odpiszę)

2. Lotnik421 Xbox One

3. fantomR

fantomR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silesia
    Mam prawie nówkę, kupiona w MM miesiąc temu, używana 3razy po niecałej 1h. Jak aktualne to się odezwij na PM:) Mogę sprzedać z Forza 3 PL

4. Reji

Reji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum