1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię Kinect 2.0 z grami do xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Centrino2, Sierpień 17, 2016.

1. Centrino2

Centrino2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponieważ jestem świeżakiem piszę tutaj. Jeżeli nie ten dział to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Kupię za rozsądną cenę kinecta 2.0 w idealnym stanie do xboxa one wraz z grami: Kinect Sports Rivals PL, Dance Central PL.
    Dodatkowo w zestawie mogą choć nie muszą być jeszcze inne gry ruchowe jak np. ZOO Tycon PL (jest w ogóle wersja PL ?), Just Dance itp.
    Gry mogą być w postaci pudełkowej lub kodu zdrapki, nowe lub używane. Wszystkie gry oczywiście kompatybilne z xbox one !

Dodatkowo chętnie z kinectem zakupię też używane gry Star Wars Battlefront, Rayman Legends i Forza Horizon 2. Wersje PL w rozsądnych cenach.

Planowałem zakupić xboxa w pakiecie z kinectem ale trafił się nowy golas w bardzo dobrej cenie dlatego teraz chcę skompletować zestaw.

Jeżeli jest ktoś chętny to proszę składać oferty cenowe (najlepiej na priv) z uwzględnieniem co znajduje się w zestawie i w jakim jest stanie. Proszę podawać czy kinect jest na gwarancji czy nie.
    Uprzedzam, że frajerem nie jestem, dobrze orientuje się w temacie cen i przeglądałem już oferty na olxach czy alledrogo.

Sposób transakcji do ustalenia. Jestem z małopolskiego więc jakby było blisko to odbiór osobisty wchodzi w grę jak najbardziej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem po ile aktualnie "chodzą" ale widzę że w ultragames mają używkę ;) http://ultragames.pl/xbox-one-akcesoria/
    Ja tam tez kupiłem uzywkę w stanie igła. Jak jesteś z Krakowa to możesz sobie obadać na miejscu. Gry które Cię interesują zapewne też mają.

p.s. dobrze, że nie kupiłeś nówki w zestawie bo to dziadostwo powinno kosztować max stówę!

kuleczka91 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum