1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Kupię konsolę XBOX ONE + KINECT

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez scOOtt, Listopad 26, 2015.

1. scOOtt

scOOtt Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam serdecznie.
    Jak w tytule - kupię nową lub używaną (z ważną gwarancją) konsolę Microsoft Xbox One.
    Najlepiej w zestawie z kinectem oraz grami: Fifa 16, Rise of the Tomb Raider, Kinect Sport Rivals, Dance Spotlight.
    Najlepiej poprzez allegro - finalizacja poprzez system ratalny PAYU (pięniądze od ręki lądują u sprzedającego).
    Możliwy zakup bez kinecta ale za to z grami (wypisuje interesujące mnie tytuły):
    Rise of the Tomb Raider
    FIFA 16
    Forza 6

Wszelkie propozycje rozważę.

Raczej nie interesują mnie gry na dysku oferowane z tzw. profilem - chyba, że sprzedający udostępni login mail i hasło potrzebne do zmiany na moje dane.

Oferty proszę wpisywać w tym temacie.
    Pozdrawiam serdecznie

Wczytywanie...

Poleć forum