1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupie konsole xbox360 z RROD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lucass, Grudzień 10, 2009.

1. lucass

lucass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Kupie konsole xbox360 z 3RROD. Oferty wraz z opisem oraz ceną proszę kierować na PW lub na email: L.galeta@wp.pl.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lucass

lucass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam x360 z rrodem, niestety nie ma on obudowy, pada, napedu (ale mam klucz napedu zgrany na dysk ) Czyli jest to plyta glowna w tej metalowej obudowie (bez plastikow) i zasilacz. zasilacz jest sprawny konsola tez sie dobrze sprawowala az do pojawienia sie rroda. cena jaka by mnie interesowala to jakies 135zl ewentualnie mozemy ponegocjowac jesli bedziesz zainteresowany. (moje gg 3130697)

5. siedlak92

siedlak92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
  6. Ohara

Ohara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0