1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię Konsole za 300zl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Galaxis, Listopad 21, 2009.

1. Galaxis

Galaxis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    konsolka zbanowana, nigdy nie było problemów, kupie za 300zł już z przesyłką przez allegro, bez kabli padów, najlepiej 1.61

czyli zestaw sama konsola z wyjściem hd
    oraz najlepiej gry kopie zapasowe

gg 13703679

2. Lotnik421 Xbox One

3. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Sprzedam konsole xbox 360 zestaw arcade - falcon - z calym osprzetowaniem ( Karta pamieci, pad, zasilacz, kabel do tv,pudlo, ksiazeczki ) Stan idealny, 100% sprawny. Xbox zbanowany, przerobiony Ix 1.5. Dokladam oczywiascie wszystkie moje kopie zapasowe gier (17 gier-same chiciory takie jak cod4, fable 2, forza 2, halo 3, halo wars, RE 5, dead space, assassin's creed, GoW 2 itp.) wszystkie gry w polskiej wersji jezykowej z malymi wyjatkami. Cena to 450zl. Moje gg to 13974206

4. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Mam konsole z wyjsciem HDMI z bananem cena 300zl + koszt przesylki.
    Konsola przerobiona .

5. Ralf

Ralf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    premium? co w zestawie oprócz konsoli? falcon?

6. Kamil9414

Kamil9414 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja moge sama konsole z zasilaczem i.. z błedem e74 - RROD za 200zl sprzedac, wersja 203W
    jak cos kontakt gg 180907

Wczytywanie...

Poleć forum