1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię napęd BenQ VAD6038

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MirtaX, Wrzesień 20, 2013.

1. MirtaX

MirtaX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupię napęd BenQ VAD6038 lub inny obsługujący xgd3

Witam, kupię napęd Benq VAD6038, może być uszkodzony(tzn. nie czytać płyt, ale musi komunikować sie z konsolą) lub inny sprawny(poza Samsungiem). Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    mam sprawny jak cie interesuje za 70zł chyba ze chcesz liteona z walnientym laserem to za 30zł gg 21955408

4. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    mam sprawny benq taki jak potrzebujesz, laser czyta płyty, oryginalne dobrze, z kopiami ma czasami problem ale ogólnie daje radę. 65zł + wysyłka.

5. koloboro

koloboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam sprawnego:
    benq - 50 pln
    hitachi - 40 pln
    + wysyłka

Wczytywanie...

Poleć forum