1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię Nintendo DS Lite

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamil2401, Luty 5, 2010.

1. kamil2401

kamil2401 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sokołów Podlaski
    Jak w temacie kupię DS`a Lite najlepiej nowego, choć może być używany, ale w porządnym stanie. Najlepiej w zestawie z jakimś programatorem. Ewentualnie mogę wymienić na miesięczny zestaw Rock Band do X360, wyciszające nakładki na perkusję + mała dopłata z mojej strony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krakerslol

krakerslol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam do sprzedania Miesięczne!!! Dsi czarne z programatorem acekard2i z microsd 4gb pokrowcem i kartą sd 4gb do ds-a i z dsi were mam raymana. Konsolka kupiona na początku roku na ultima.pl napisz mi na maila bloodylol@o2.pl to się dogadamy tylko podaj maksymalnącene jaką byś zaoferował.

Wczytywanie...

Poleć forum