1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię Nintendo Wii

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez xtomashx, Wrzesień 26, 2014.

1. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może ma ktoś nieużywaną łapiącą kurz konsolkę w domu ? Najlepiej przerobiona softmodem i z dwoma kontrolerami (najlepiej z motion plus). Cena jaką mogę zapłacić to 250 zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ja mam cały komplet z jednym wii lotem i grucha, zrobiony softmod. Oczywiście karton, papiery itd. Oddam za 250zl.

4. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trochę dużo jak na tylko dwa kontrolery. To że mam do wydania 250 nie oznacza że tyle muszę wydać. Na allegro takie zestawy chodzą po 170-180 zł.

1 osoba to lubi.
  5. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A nawet mniej, ja w tamtym tygodniu wlasnie Wii zakupilem i wyszlo mnie z wysylka 141zl za zestaw Wii z Mario Kart Pack, Kierownica, Wiilotem z Motion Plus Inside i Grucha, wg. wlasciciela uzywana byla tydzien ale na moje oko z pol roku na pewno, zestaw zadbany i ze wsteczna kompatybilnoscia do GameCube :)

Jako ciekawostka to mam niezuzyty kod do klubu Nintendo :)

Na PW podeslalem Ci ciekawy zestaw Wii za 230zl z dwoma Wiilotami (jeden z M+) + 2 gruchy, 2 gry i wszystko co potrzebne do uruchomienia konsoli :)

Wczytywanie...

Poleć forum