1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię PS2 (niedrogo)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djezzer93, Styczeń 27, 2010.

1. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Kupię PS2 bez różnicy czy FAT czy slim. Najlepiej przerobioną, bez różnicy jakim sposobem. Oczywiście w pełni sprawną.

@Edit
    Aha i cena, no szukam tak w granicach 150-200 zł. To ma być po prosty zwykła konsola bez żadnych bajerów itp pad, konsola, karta pamięci i podstawowe okablowanie.
    Chce po prostu zagrać na niej w parę tytułów których nie ma na xbox-a.

2. Lotnik421 Xbox One

3. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
  4. BombasticFantastic

BombasticFantastic Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białogard
    ja też mam PS2 do sprzedania w bardzo dobrym stanie, przeróbka ta nietrwała na karcie pamięci 64 MB kupywałem na allegro na maila mogę wysłać instrukcje jak nagrywać gry(wystarczy spatchować odpowiednim programem co trwa kilka sekund), do tego oryg karta pamięci 8 MB, 1 Pad Dualshock2 czarny w bardzo dobrym stanie, całe okablowanie, njeszcze mam karton oryginalny, konsola w 100% sprawna! do niedawna sam grałem, lecz teraz już nie gram bo mam xboxa :)
    zapomniałem dodać, że to SLIM czarny :)

nr gg 394518

5. Sh1noPL

Sh1noPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Drezdenko
    ja mam akurat tanio, do przerobki

PS2 OKAZJA! (905530845) - Aukcje internetowe Allegro