1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupie PSP!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez magrowy, Wrzesień 16, 2009.

1. magrowy

magrowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może być Fat może być 2000, przerobione albo z możliwością przeróbki, żeby nie było dobite (przyciski itp). Bateria musia starczać na min.3h. Jakiś kabel i memorka w zestawie mile widziane. Niska cena obowiązkowo;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. korek

korek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. magrowy

magrowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gadałem z Tobą wczoraj przez gg;). Na fata niby masz juz oferte. A rozpietosc ceny na slimke widze duza masz, dałbym za nią 350 bez karty 4gb i stacji dokującej.

5. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mam na sprzedaz slimke 2004 4.90 m33-3 z karta 4 gb kablem usb i torba przenosna oryginalna dedykowana dla psp napisz mi na gg jesli jestes zainteresowany 584839

6. magrowy

magrowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja się określę z ceną: do 350 PLN.

Wczytywanie...

Poleć forum