1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię stopkę do perkusji guitar hero. PILNY PRZYPADEK

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ModyfikowanyBigos, Marzec 13, 2014.

1. ModyfikowanyBigos

ModyfikowanyBigos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Jetem zainteresowany kupnem pedała do perkusji w guitar hero.
    Sprawa jest dosyć pilna, bo mój współlokator wyjechał na tripa ze swoją babą na rowerze przez Europę i ja korzystając z okazji, że go nie ma urządziłem małą prywatkę, która niestety rozrosła się do poziomu tęgiej alkoholowej ciżby i ktoś wpadł na pomysł żeby pograć w guitar hero, no i rozwaliła się stopka. Oczywiście nikt nie wie co i jak, ehh. W każdym razie pilnie potrzebuję tej stopki, bo w następny poniedziałek wraca mój współlokator i bardzo się zdenerwuje, zwłaszcza że jego zięć wynajmuje nam mieszkanie, a przed wyjazdem miałem spinę że żekomo współlokatorem, że mu rzeczy dotykam i jak ogarnie roziebałem nóżkę, to nie polepszy nam życia, więc chcę kupić, może się nie skapnie.
    Jak nie macie, błagam popytajcie znajomych, sprawa jest bardzo pilna!
    Piszcie na mojego prywatnego maila: ptakilatajakluczem@10g.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    hihihihihi no toś się chłopie wpakował :)

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Widać miał chłopak rację co do "tykania" jego rzeczy. Z mojej strony dodam żeś cham i prostak jak nie potrafisz uszanować czyjejś prywatności... a samej stopki raczej nie dostaniesz, więc albo szukaj całego zestawu albo ponieś konsekwencję swojej głupoty

5. ModyfikowanyBigos

ModyfikowanyBigos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    petroz nie znasz sytuacji dokładnie, a oceniasz. Nie tykam jego rzeczy, chłopak ma po prostu lekkie paranoje po ostatnich swoich wybrykach i wcale nie ruszam jego rzeczy. Ktoś przypadkiem rozwalił stopkę i chcę ponieść tego konsekwencje, odkupić mu nową, nawet powiedzieć o tej sytuacji, ale nie chcę tworzyć niepotrzebnych spin. Cały zestaw chyba się nie opłaca kupować, ale można dostać nóżkę osobno za 30 dolców nową.
    I jeżeli na podstawie mojej wypowiedzi uważasz, że nie potrafię uszanować prywatności i jestem chamem oraz prostakiem, to chyba mieszkasz z rodzicami albo nigdy nie dzieliłeś z kimś pokoju dłużej.
    Tylko problem jest z dowozem, bo leci ze stanów, no i nie jest najtańsza, a ja chętnie kupię używkę albo coś.
    Proszę popytajcie znajomych, bo bardzo mi zależy.

Wczytywanie...

Poleć forum