1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię UFC 2010

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartolinos15, Marzec 19, 2011.

1. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, chciałbym zakupić grę UFC Undisputed 2010 za rozsądną cenę, kod online może być wykorzystany. Mogę zakupić wersję pudełkową, a także konto z tą grą do pobrania z GoD(wiem, że dostępna jest ona na rynku USA tylko potrzeba VPN do pobrania, a może już ktoś zakupił ją w taki sposób) Mogę zamienić się na GTA 4 edycja PL(intrukcja, pudeło) + wielki poradnik do tej gry lub PES 2010.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartolinos15

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odświeżam. Mam także do sprzedania/wymianę grę GTA 4 wydanie PL(trochę rysek, lecz bez problemu się odtwarza bez dysku i nie zacina, jak i instaluje na nim). Chętnie wymienię za Gears of War 2 PL.

4. kwas

kwas Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
  5. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
  6. bartolinos15

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Temat już do zamknięcia, także dzięki za propozycje ale już mam UFC. Poproszę o usunięcie tematu.

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    kosz

Wczytywanie...

Poleć forum