1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupie używanego Kinecta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dadas1122, Sierpień 30, 2013.

1. dadas1122

dadas1122 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak w temacie zakupię kinecta najlepiej w wersji pudełkowej (kupionego osobno a nie wyciągnietego z zestawu)
    Co do ceny to na allegro można bez problemu znaleść aukcję po 200 zł z przesyłką które stoją po kilka tygodni więc liczę na coś bardziej atrakcyjnego

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    predzej na tablica.pl kinect u mnie w komisach trzyma się 300zl

4. dadas1122

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @up bardzo fajnie że u Ciebie w komisach się tak trzymają ale to mi nic nie wnosi do tematu.
    żeby nie było swoje założenia z pierwszego postu pipieram linkami:
    KINECT DO XBOXA 360 OD LOOMBARD.PL (3513059503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    SENSOR KINECT XBOX SLIM 360 CZARNY (3508183492) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    XBOX 360 Slim Kinect Sensor stan bdb (3508391299) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

P.S. jakbym chcial podyskutować o kinectach to napisałbym w innym dziale a ja chce go kupić dlatego pisze w /giełda/kupie/, proszę tylko o konkretne ofery a nie złote rady porównywalne do pomysłów Adama Słodowego

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
  6. dadas1122

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak link rzucałem to było 205 na KT, no nie ważne jesli ktoś chce sprzedąc taniej niż za 200 to proszę o PW

Wczytywanie...

Poleć forum