1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię X360 - wymogi w środku!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DominB, Wrzesień 20, 2013.

1. DominB

DominB Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Interesuje mnie skrzynka do 500zł, koniecznie:
    - modele Elite/Slim, ten pierwszy na płycie Jasper, żadnej innej, złącze HDMI
    - po przeróbce RGH
    - może być bez dysku, z banem na XL, bez pada
    - kabel zasilający
    - konsola nieuszkodzona, bez żadnych wcześniejszych usterek!

Może być ban na XL, może nie być padów (mam swój), czy oryginalnego pudełka, słuchawek itd. - możecie sprzedać osobno, z pewnością lepiej to wyjdzie niż w zestawie (sam pad to już 100zł), to samo się tyczy oryginalnych gier. Chodzi mi o maksymalne zejście z ceny, potrzebuję takiej konsoli by grać bezproblemowo offline za pomocą bezpośredniego zgrywania gier na HDD.
    Z pewnością się dogadamy - czekam na maila:
    bartynski@hotmail.com,
    bądź kontakt telefoniczny:
    784 242 464
    Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum