1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię xa z rodem.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CuxPL, Październik 1, 2009.

1. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Kupię xboxa z rodem.Ale żeby dało się go naprawić.Może być rocznik 2006/7/8/9.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawraw14

dawraw14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam na sprzedanie Core z końcówki 2005 , w tej chwili ma 3ROD`a z błędem 0102 , ale nie miała żadnego x-clampa ani innych podobnych rzeczy , tylko wentylatory miała na 12v i paste nową , więc na bank da sie ją naprawić :)
    Tylko obudowa jest , że tak powiem z letka uszkodzona , jak chcesz to podeśle fotki , tanio sprzedam bo nie chce mi sie już bawić w granie :p
    Jak coś to pisz na GG : 6735236

4. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Kazdy da sie kwestia ceny czasami jest to nieoplacalne ;)

5. AkaSayuri

AkaSayuri Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cerkiewnik
    A ja oferuję Xbox360 Arcade ,ma (wszyscy to znamy -.-) RROD . Z 2007 roku. Przerobiony , Z okablowaniem , zasilaczem, dwoma padami bezprzewodowymi i (jeśli chcesz) dziewięcioma grami. Za wszystko chcę 200zł. Jak by co pisz na sitwa@wp.pl

Wczytywanie...

Poleć forum