1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię Xbox 360, 20GB, przerobiona

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gregoryfx, Grudzień 9, 2009.

1. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Witam, kupię Xbox 360 z dyskiem 20GB, przerobioną, może być zbanowana tylko musi być odblokowany dysk (bo chcę wgrywać gry na dysk), wersję z lepszym chłodzeniem i nowszą płytą czyli wersje od 2007r. cena do 600zł z wysyłką. Niestety tylko tyle mam pieniędzy i budżet na więcej nie pozwala.
    Propozycje proszę składać na forum.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Dziękuję za zainteresowanie, ale dostałem lepszą propozycję więc już ogłoszenie jest nie aktualne.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum