1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupię XBOX 360 do 500zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez withapain, Sierpień 27, 2014.

1. withapain

withapain Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Jestem z Warszawy i mam do wydania na xboxa 360 500zł, nie mam jeszcze sprecyzowanego rodzaju, za 500zł chciałbym już mieć konsolę 2 pady i możliwość grania, czyli albo konsolę przerobioną albo jakiś komplet gier w zestawie. Wszelkie oferty najchętniej telefonicznie: 600 019 091

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam do zaoferowania konsole xbox 360 Elite 120GB 2 właściciel nigdy nie naprawiana. Pewłen zestaw razem z pudełkiem. Możliwość zakupu z kinect i ihas 124 d. Kto zainteresowany oferty priv

4. pikey4

pikey4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ropa, Poland
    mam xboxa 360 elite z dyskiem 120 GB na którym jest pełno gier (pobrana licencja i działają bez płyty
    Konsola nie przerobiona ani nie zbanowana ;) oddam z dwoma padami za 460 ;)

Edit:

Mogę się zamienić za telefon (firma bez znaczenia) obowiązkowo tylko aparat mpx5 +
    oczywiście działający i zadbany.
    Mogę dołożyć do 200zł pisać wszyscy na PW

Wczytywanie...

Poleć forum