Kupię Xbox 360 Fat , jasper

lukasz3120

Banned
Witam . Kupię Xbox'a 360 (sama konsola) w wersji FAT (mam kable od core , więc potrzebuje konsoli do której będą pasowały) koniecznie z płytą jasper . Może być falcon ale musi być przynajmniej 8 miesięczna gwarancja . Konsola może być zbanowana . Musi być przerobiona , LT 3.0 lub RGH . Cena max 200zł . Kontakt tutaj lub na gg : 12978347 . Pozdrawiam :)
 

lukasz3120

Banned
Odświeżam :D
 

jakris77

Użytkownik
Użytkownik
chcesz sobie pograc to popraw cene ciezko kupic za taka cene DOBRĄ KONSOLE sama konsola jasper 350zł+ wysyłka moge sprzedac stan swietna dash 8xxx więc mało używana sprzedaje konsole i zasilacz za tą cene konsola ma wbudowaną pamiec na płycie gg21955408
 

lukasz3120

Banned
za 350zł ? Proponuję 250 .
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Odp: Kupię Xbox 360 Fat , jasper

Kolego za tyle jaspera nie kupisz. Doloz i masz dobry sprzęt.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

lukasz3120

Banned
A czy opłaca się kupić takiego jaspera za 350zł . Znaczy chodzi mi o to czy jest dużo mniej podatny na rrod niż np. falcon . Ile taki może jeszcze uciągnąć?
 

lukasz3120

Banned
Reff ;p
 

facepece

Świeżak
Świeżak
Xbox Elite

Witam posiadam Xbox 360elite Jaspers nie przerobiona 2 pady pełne okablowanie dysk 250GB HDD Gry: Gearas of War 1,2 Fable2 Halo3 Forza Motosport 3 GTA 4.Wszystko w stanie Bardzo dobrym był bym wdzięczny jak by mi ktoś mógł go wycenić ile jest wart z góry dziękuję.
 

lukasz3120

Banned
ja ci mogę za niego 50zł dać :p
 

lukasz3120

Banned
Do zamknięcia ;)
 

Do góry Bottom