1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię XBOX 360 Jasper z LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RockStone, Sierpień 9, 2012.

1. RockStone

RockStone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    [NIEAKTUALNE] Kupię XBOX 360 Jasper z LT 3.0

Witam, chcę kupić XBOX 360, koniecznie musi być to Jasper z 512MB RAM i LT 3.0 BEZ BANA, w zestawie musi być też okablowanie, zasilacz i pad oraz chociaż jedna dobra gra żeby pograć i do sprawdzenia. Na konsolę mogę przeznaczyć 480zł + kw

[NIEAKTUALNE]

2. Lotnik421 Xbox One

3. czopka

czopka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam na sprzedaż w dziale sprzedam. Kwota troszkę wyższa ale za to dysk 120gb i konsola naprawdę godna polecenia.

4. RockStone

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz ciekawą ofertę, ale już dogadałem się z inną osobą, która się ze mną skontaktowała. XBOX'a 360 jeszcze nie mam, czekam aż zostanie wysłany i dojdzie do mnie, wtedy zobaczę co to za sprzęt. Z tego co widziałem po zdjęciach to Jasper z 2009-10-28 napięcie 12,1A, ale nie wiem czy zwykły Jasper czy Jasper/Kronos inaczej V2, ma LT 3.0, HDMI i jest bez bana, poza tym ma ciemnoszarą obudowę ze chromowaną tacką i wygląda jak ELITE, ale ma tylko 20GB dysk a wiadomo, że ELITE ma 120GB, sprzedający zapewnia, że wszystko jest ok i wszystko jest sprawne na 100%. W zestawie jest bezprzewodowy czarny pad, okablowanie, zasilacz, pendrive 16GB do tego dorzucił klucze napędu, USB Probe i w sumie 16 gier na zapasach.

5. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    za ile kupiles?

6. RockStone

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    500 z wysyłką.

7. RockStone

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    UWAGA! Nadziałem się na znanego z tego forum i nie tylko oszusta, sprzedał mi XBOX 360, którego oczywiście nie wysłał. Uważajcie, koleś może się z wami kontaktować, będzie ładnie pisał, że potrzebuje pieniędzy na studia itp., lub wymyśli coś innego, wyśle wam nawet zdjęcia sprzedawanego oraz uruchomionego przedmiotu, wpłacicie mu pieniądze po czym kontakt z nim się urywa. Podaje fałszywe dane osobowe do przelewu oraz fałszywe dane kontaktowe, przez co nie można się z nim skontaktować. Jedyne co się nie zmienia to miejscowość Radom i nr konta 41 1140 2004 0000 3502 7413 2729 . Ja już zgłosiłem oszustwo na policję, zaniosłem wszystko co udało mi się zdobyć na temat tego oszusta, zrzuty wiadomości z Gadu Gadu, poczty, dowód wpłaty/przelewu, nr telefonów jakie znalazłem oraz GG, podłączyłem pod dowody również prywatne wiadomości od innych oszukanych osób, które się ze mną kontaktowały oraz tematy i posty na forach, gdzie wypowiadają się oszukane osoby. Więc uważajcie na tego typa a jeśli daliście się mu naciągnąć to zgłaszajcie na policję, ważne jest również by podać ID transakcji jeśli została zawarta np na gametrade.pl oraz jeśli uda się wam zdobyć adres IP oszusta z którego do was wysłał wiadomość.

Mnie oszust podał takie dane

Krystian Wachniacki
    26-624 Parznice
    ul.Polna 12b
    41 1140 2004 0000 3502 7413 2729

Gadu Gadu 44120808 oraz inne 34062553

telefony 791781987 oraz (48) 629 99 72

Ale już wiadomo, że dane osobowe są fałszywe, jedyne co się nie zmienia w innych przypadkach to nr konta, oraz miejscowość Parznice lub Radom. Na telefony nie można się dodzwonić, chociaż dzwoniąc na BOK z pytaniem o ten nr, dowiemy się ,że stacjonarny zarejestrowany jest na niejaką panią Elżbietę Staszak z Radomia, co sugerowałoby, że jest ona matką niejakiego Jakuba Staszaka, naszego rzekomego oszusta z tego co do tej pory udało się ustalić.

Przede wszystkim wystrzegajcie się tego nr konta 41 1140 2004 0000 3502 7413 2729

8. czopka

czopka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przykra sytuacja że też takie chamy chodzą po tym świecie. Dobrze że zgłosiłeś sprawę jednak na prędkie odzyskanie gotówki bym nie liczył. Miałem kiedyś podobny przypadek z tym że chodziło o części samochodowe koleś też wysadził kilka osób na grube kwoty, sprawę w sądzie wygraliśmy małolat dostał zawiasy a ja kasę odzyskałem dopiero po 2latach...

9. MrWhiskers

MrWhiskers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak to jest kupować bez allegro :( Ja na twoim miejscu osobiście bym się do Elżbiety przejechał.

10. RockStone

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź, rozumiem, jednak nie chodzi tylko o odzyskanie pieniędzy, ale również głównie o u*upienie kolesia i wsadzenie tam gdzie jego miejsce, by nikogo więcej nie oszukał. Trzeba się tym zająć bo taki suk*nsyn nadal będzie robił to samo. Pzdr.

11. RockStone

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    uwierz mi, myślałem o tym.

12. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Szkoda że nie jestem stamtąd bo bym go odwiedził.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum