1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię XBOX 360 Jasper

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez RaksonPDZ, Maj 5, 2015.

1. RaksonPDZ

RaksonPDZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Przedbórz, Bełchatów
    Witam, kolega szuka konsoli a że ja trochę w tym siedzę postanowiłem mu w tyn pomóc. A więc, główne wymagania:
    -elite lub slim
    -dysk minimum 120 GB
    -płyta główna jasper

Dobrze by było gdyby konsola była już przerobiona i nie ważne czy lt czy rgh. Wiadomo okablowanie musi być i najlepiej jakby były dwa pady. Piszcie swoje oferty a może coś wybiorę. Dajcie jakiś kontakt odrazu jak możecie to w razie czego będę się kontaktował.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Konsola Xbox Elite cale okablowanie, kabel HDTV, Headset, jeden pad. LT 3.0 Dysk 120 GB, na dysku dwie gry Gears of War Judgment i Mafia 2 (z marketu)
    Konsola w stanie bdb, o wiecej szczegolow, fotek czy coś zapraszam na pw albo GG: 5162675 ;)

4. jaro11732

jaro11732 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do zaoferowania Xboxa 360 Jasper (11.2009) z całym okablowaniem (tj. zasilacz + kabel Ethernet + Kabel HDMI + kabel HDTV + headset), 2 padami i dyskiem 60GB. Konsola w stanie bdb, posiada LT 3.0. W razie jakichkolwiek pytan (zdjęcia itp.) prosze na PW bądź GG:12593104

Wczytywanie...

Poleć forum