1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupie xbox 360 slime

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez frost25, Listopad 6, 2012.

1. frost25

frost25 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam kupie xboxa 360 slim obudowa matowa lt 3.0(moze byc dowolne ale przerabialna, klucz z napedu mile widziany) nie zbanowa, nie zniszczona bardzo ,sprawny laser, nie laczona na xbox liva z kradzionymi kontami itd. Interesuje mnie sama konsola oferty pw lub tutaj.cena w tym przesylka itd. Najlepiej z okolic slaska lub wysyłka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. frost25

frost25 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Maly upragrade do opisu moda prosilbym do przeniesienia opisu do posta 1 .nie mam opcji edit na fonie jakby sam jutro po poprawie.
    Edit
    Szukam kompletu konsola xbox360slim matowa nie zbanowana,stan dobry,przerabialna lt lub przeriobiona(najlepiej nie laczona z xbox live na lt i na kradzionych kontach odpada)kable,pad pudelko. Odbior osobisty najlepiej gce lub okolice lub wysylka itd . Dam za calosc max 620zl(w cenie jak wysylka to allegro).

4. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Mam taka konsole, pisz na gg 8945104.

5. frost25

frost25 Banned

Polubienia: