Sprzęt Kupię xbox 360 z xkey

marioz987

Świeżak
Świeżak
Witam jak w temacie kupie xbox 360 z zamontowanym xkey i najlepiej calym osprzetem czyli padami kablami, dyskiem itp
 

macia0000

Banned
Świeżak
Akurat tak sie składa ze posiadam takie cudo i powiem że jest to super sprawa i nie są to tanie rzeczy ...
 

pantego

Świeżak
Świeżak
Mam cały zestaw w sumie grany tak sporadycznie, że mógłbym odsprzedać, wszystko jak nowe, xkey, dysk 1,5tb pełny plus wersje cyfrowe na dysku wewnętrznym 500gb (oryginalne!) , do tego kinect, dwa pady, konto xbox live. Wersja konsoli co do dnia ostatnia jaka obsluguje xkey, wiec nowszej sie nie da :)
Jeśli ktoś jest zainteresowany to pisać, cena 1900zł (sam xkey, dysk i drugi pad to koszt 1000zł).
Nikogo nie zmuszam do zakupu.
 
Ostatnia edycja:

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mam cały zestaw w sumie grany tak sporadycznie, że mógłbym odsprzedać, wszystko jak nowe, xkey, dysk 1,5tb po brzegi wypełniony grami plus wersje cyfrowe na dysku wewnętrznym 500gb, do tego kinect, dwa pady, konto xbox live. Wersja konsoli co do dnia ostatnia jaka obsluguje xkey, wiec nowszej sie nie da :)
Jeśli ktoś jest zainteresowany to pisać, cena 1900zł (sam xkey, dysk i drugi pad to koszt 1000zł).
Gier nie zlicze bo jest cały dysk 1,5tera +500gb ori dysk, wszystko do grania po sieci, aktualizowane, ale znawcy przeróbki wiedzą co to za sprzet.
Nikt ci nie da za 1900zl... sprzedaż piratów na forum=ban

Wysłane z mojego Honor 7.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak kolega wyżej z tą ceną to żeś poleciał to po 1 a po 2 handel kopiami gier = ban na forum

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

pantego

Świeżak
Świeżak
Post zedytowany, na dysku 500gb oryginalne cyfrowe wersje gier, dysk zewnetrzny sprzedaje jako dysk do zestawu, zawartość nie jest na sprzedaż.
tak jak dodałem nikogo do zakupu nie zmuszam.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ależ wszyscy rozumiemy że nikogo do zakupu nie zmuszasz, te posty miały tylko na celu ściągnięcie Cię na ziemie, bo upadek z wysokości może byc bolesny ;)
 

marioz987

Świeżak
Świeżak
za 1100 kupiłem xbox z kinect 500GB dysk zewnetrzny jeden pad do tego roczna gwarancja więc kolego Twoje 1900 to jakiś kosmos za te pieniądze kupił bym Xbox One z kinect i z kilkoma grami
 

Do góry Bottom