1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt KUPIE XBOX 360

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez mRb, Grudzień 30, 2014.

1. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Witam, tak jak w temacie kupie xbox360 do 300 zł, najlepiej JASPER, xboxy na starszych płytach mnie nie interesują. Propozycje PW.

PS. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to na wymianę mam słuchawki TRITTON AX PRO+ 5.1

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Za taką kwotę to kupisz przy dobrych wiatrach gołego Jaspera, bez kabli i pada :)

Wysłano z Motorola Moto G

4. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Jakiś miesiąc temu kupiłem JASPERA z dyskiem 20 GB za tą kwotę, także twoja wypowiedz jest zbędna... Jeśli nie będzie żadnych propozycji to trudno nie kupie i tyle...

Wczytywanie...

Poleć forum