1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Kupię Xbox One

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez ksysiaceq, Wrzesień 13, 2016.

1. ksysiaceq

ksysiaceq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć!

Chciałbym kupić Xbox One z dwoma padami na co najmniej rocznej gwarancji. Interesuje mnie model matowy, z dyskiem 1 tb. Dyskiem o pojemności 500 gb też nie pogardzę. Proszę o wiadomość na maila kb18@interia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Mam konsole 500gb wraz z dodatkowym dyskiem 1tb z tym że z jednym padem ma gwarancji do 02/2017 jak coś Pisz na pw

Wysłane z HUAWEI P9 Lite

4. MasterD23337

MasterD23337 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Również mam konsolę 500GB z dodatkowym dyskiem SSHD ( hybrydowym ) umieszczonym w hubie + 3 pady. Gwarancja do 2018-marzec-10. Wysłałem link do oferty na maila. jakby co to pisz na pw.

Wczytywanie...

Poleć forum