1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Kupię Xbox One

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez owall, Wrzesień 19, 2016.

1. owall

owall Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Interesuje mnie konsola Xbox One, używana - oczywiście w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Konsola może być bez Kinecta i z jednym padem. Jedyny warunek z mojej strony to gry Wiedźmin 3 i Fallout 4, mogą być w wersji elektronicznej lub pudełkowej. Miło widziana oferta cenowa która nie zrywa beretu ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mogę Ci sprzedać sama konsole dwa pady i jeden akumulator za 900 gry sobie kupisz:)

4. owall

owall Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Amisz, ta oferta splątała mój umysł na kilka godzin Temat do zamknięcia. Konsola zakupiona.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum