1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię Xbox slim lub E

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jmyung, Marzec 11, 2014.

1. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć,
    Rozglądam się pomału za konsolą xbox. Do końca marca jestem na wyjeździe więc optymalnie konsolę chciałbym kupić na początku kwietnia, chyba że bedzię ciekawa okazja to kupię wcześniej - stąd to ogłoszenie.
    Interesuje mnie konsola xbox slim lub E, najlepiej cały komplet z dyskiem i kinect'em. Planuję wykup xbox live i granie w sieci więc najlepiej jakby konsola nie była przerobiona.
    Co do ceny to jestem otwarty na propozycję, ale należy pamiętać że nową konsolę Xbox E z dyskiem 250 gb można kupić za 800 zł jak nie mniej (np. sklep x-kom). Więc propozycję 700 zł za konsole z dyskiem proszę sobie darować, wole dorzucić stówkę i mieć gwarancję na 2 lata.

Info najlepiej na PW,
    dzięki i pozdrawiam
    R.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
  4. kuba275

kuba275 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox 360 slim

Cześć. Mam na sprzedaż konsole xbox 360 slim z dyskiem 60gb, oryginalnym padem bezprzewodowym, kablem hdmi, kablem AV. Konsola nie przerobiona wyprodukowana 2012.10.25 wiec ma jakies 1,5 roku, oczywiscie nieprzerobiona i niezbanowana, stan zewnetrzny i stan techniczny idealny, szybko czyta plyty, po prostu jest jak nowka, daje ci link do aukcji na allegro lub jak wolisz zloz mi propozycje ceny od reki. Swoja droga chcialbym dostac za nia conajmniej 470złotych i mam jeszcze na sprzedaz battlefielda 4 wiec jakbys sie zdecydowal to za 550 z oryginalnym battlefieldem 4. LINK:
    http://allegro.pl/konsola-xbox-360-slim-dysk-idealna-i4050224571.html

5. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
  6. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A więc kupiłem komplet Xbox slim z dyskiem 250 gb z sierpnia 2013 wiec jeszcze ponad rok na gwarancji + kinect i kilka gierek. Zapłaciłem za wszystko 700 zł z wysyłką.
    Jutro powinna być przesyłka.

Dzięki za wszystkie propozycje.

Wczytywanie...

Poleć forum