1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię XBOX360 bez przeróbki, z HDD, jeden PAD.

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez ojczesamotni, Grudzień 29, 2014.

1. ojczesamotni

ojczesamotni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Noszę się z zamiarem zakupu konsoli XBOX360. Najlepiej wersja SLIM. Nie interesują mnie żadne gry w zestawie, nie chcę Kinect'a. Jedyne czego oczekuję to HDD, jeden PAD w komplecie. Mile widziana konsola w oryginalnym opakowaniu i akcesoriami dodawanymi standardowo, ale to nie warunek konieczny. Mile widziana gwarancja na sprzęt, ale to także nie jest warunek.
    Żadnych przerobionych, zbanowanych konsol proszę mi nie proponować. Nie interesuje mnie to zupełnie.
    Proszę o poważne oferty cenowe, nie kwoty wyrwane z kosmosu.

Bezpieczna forma zakupu np allegro ze sprawdzonym kontem bądź odbiór osobisty - woj łódzkie.
    Oferty tutaj bądź na priv.

Wczytywanie...