1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupie xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez papa16b, Maj 31, 2011.

1. papa16b

papa16b Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupię xboxa360 do 350 zł lub zamienię na samsung Avila Gps i dopłacę 140 zł najlepiej już z zasilaczem i kablem do tv . Proszę o propozycje na PW. najlepiej xbox z poprawionym chłodzeniem

2. Lotnik421 Xbox One

3. kajoj53

kajoj53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dając Avilke i 140zł nie myśl, że na frajera trafisz. Każdy głupi wie, że Avila jest warfta najwyżej 100zł. Wiem co mówie, sam ją mam -,- Idź się schowaj, lepiej daj 500zł i kup sobie na Allegro.

4. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    ja mam za 410zl na sprzedaż z nowym laserem arcade,falcona, z 2008r. na allegro mozesz znalesc, 2 pady,kabel hdmi itp.

Wczytywanie...