1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię Xboxa 360 (Arcade,Premium)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kopczyns1, Grudzień 2, 2009.

1. kopczyns1

kopczyns1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bobrowniki
    Witam! Kupię Xboxa 360 Arcade bądź Premium najlepiej nie zbanowana, Najlepiej żeby było wszystko co w oryginalnym pudełku ! Bez przeróbek, najlepiej jak najnowsza ;] Mam na to 550zł Pozdro !

UWAGA!! Założyłem ten temat tak na orientacji prawdo podobnie będę się rozglądał po świętach ;] Pozdro i sorry za problemy

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    bez sensu. Po swietach ceny moga byc zupenie inne wiec ten temat ci g... da.

4. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  5. kopczyns1

kopczyns1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bobrowniki
    Co mi ogranicza granie na konsoli z banem ? Podeślij jakieś fotki ;]

6. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Jeżeli konsola jest zbanowana to znaczy że nie możesz na niej grać przez neta, nie masz po prostu dostępu do Xbox Live(żadnych aktualizacji, filmów dodatków do gier itp.).
    Jeżeli interesuję cię gra przez neta no to sobie daruj z banem oczywiście ;D ale jeżeli wiesz, że tylko single player no to myślę, że możesz kupić zbanowaną konsolę.
    Nie jestem w tym może jakimś specjalistą ale co nieco wiem. No i jeszcze konsole zbanowane są tańsze od niezbanowanych, ale to chyba logiczne.

7. bratze

bratze Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam na sprzedaz arcade niezbanowanego z karta pamieci i grami 5x arcade na jednej plycie,konsola w falconie w calym sklepowym zestawie cena 550zl+przesylka jak co to pisz na gg 153403

Wczytywanie...

Poleć forum