1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupie xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PSPXBOX360, Październik 1, 2009.

1. PSPXBOX360

PSPXBOX360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czesc kupie xboxa 360 moze byc arcade premium elite byle zeby był 100% sprawny.
    Cene chciał bym jak najnizsza do konoslki musi byc jednukie kabel do tv i zasilacz :) bez pada dysku czy tez pudełka itd. moze byc wersja bez hdmi .
    mam na zamiane psp przerobione : moje gg 1151673 pisac tylko na gg albo PW:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tur

tur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do sprzedania XBOXA 360 ELITE. Sprawny - produkcja 2008 rok.
    Do tego 2 pady, dysk 120 GB, kabel HDMI, zasilacz, oryginalne pudło, instrukcje i wszystkie dodatki do wersji Elite.
    Do tego mam jeszcze 11 gier (sportowe i muzyczne).
    cena do negocjacji.
    GG: 1336144.

Wczytywanie...

Poleć forum