1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię xbox'a 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bosextozdrowie, Sierpień 31, 2014.

1. Bosextozdrowie

Bosextozdrowie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Kupię xbox'a 360 do 400 zł. Moje wymagania są następujące, do konsoli wymagany minimum 1 pad, przerobiony(najważniejsze) pełne okablowanie(nie koniecznie kabel hdmi),1 gra mianowicie najnowsza wersja ufc (oczywiscie nie wymagam orginału), możliwość podpięcia pendrive jako kartę pamięci. Teraz najważniejsza informacja proszę o kontakt tylko osoby z Poznania, Swarzędza, Wrześni. Oczywiście bez gwarancji rozruchowej na okres 7 dni się nie obędzie. Proszę nie pisać pod postem ponieważ nie mam czasu na przesiadywanie tutaj, a jako że bez przerwy mam przy sobie telefon na którym mam aplikację facebook to proszę o wiadomość oto link do mojego profilu https://www.facebook.com/sebastian.goral.7 . Na zakończenie informuję że zakupu chcę dokonać dokładnie 11 lub 12 września.

Wczytywanie...

Poleć forum