1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bubusinio, Luty 1, 2010.

1. bubusinio

bubusinio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GrodziskWielkopolski
    Witam.
    Jestem zainteresowany kupnem Xboxa 360
    Wymagania:
    2 pady
    przerobiony
    nie zbanowany na xbl
    dysk minimum 60 giga
    kable i dowody zakupu konsoli
    jasper ;]

Zainteresowani proszę pisać 1606241

2. Lotnik421 Xbox One

3. doninik127

doninik127 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Mam do zaproponowania x360 premium 60 Gb nie przerobiona, 2 pady ,gwara3 lata , pelne okablowanie , dowod zakupu , 4 gry , jak cos to na PW lub gg : 885027 jestem z wro

4. matapa

matapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała King City!!!
    posiadam wszystko jedynie dysk 20 gb, konsole wystawilem na allegro, cena 650 licytacja 2 pady, nie ma bana przerobiona, gratis 3 miesiace xbox live gold razemz kablami, jasper, paragon wystawiony w saturnie w tychach, polecam :)

Wczytywanie...

Poleć forum