1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupie Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Taz, Kwiecień 10, 2010.

1. Taz

Taz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg/Szczecin
    Jak w temacie kupie xboxa arcade Jasper bez osprzętu , zasilacza pada kabelków to mi nie potrzebne , obojętnie czy przerobiony czy nie byle bez bana na xbl.

Ps. jeżeli coś oferujesz opisz to dokładnie i podaj cenę i czy jest to cena ostateczna czy do negocjacji.

pzdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pdziel19

Pdziel19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam arcade i elite daty produkcji 2010.02.18 nowe nie przerobione. Same konsole Arcade 300 zł i Elite 350 zł.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  5. Pdziel19

Pdziel19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. bratze

bratze Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pisalem ci na gg odezwij sie bo mam dla ciebie Jaspera!
    153403

7. kocccu

kocccu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam do sprzedania Xboxa 360 arcade używany może z 10 razy. Jest faktura zakupu na 990zł co również jest na zdjęciach. Nigdy nie było na nim grane poprzez sieć, używany wyłącznie do gry w fife. W zestawie wchodzi 1pad bez zasilacza ponieważ królik dziewczyny dorwał się kabla i nic z niego nie zostało. Działa w 100% sprawny zamieszczam zdjęcia konsoli z podłączonym zasilaczem, który został pożyczony aby pokazać, że nie ma tych czerwonych lampek. Konsola posiada wyjście hdmi.
    Cena jaka mnie interesuje to 350zł. Kontakt kocb@ymail.com jest możliwość wystawienia poprzez allegro. Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu.

Yfrog - wsh.jpg zdjęcie.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę nagrać filmik konsoli podłączonej pod TV z jakąś grą np Pac-man

innych danych nie znam konsoli. Mogę ewentualnie sprawdzić to co jest na niej napisane i podać. pozdrawiam

8. mazaki1

mazaki1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    bełchatów
    kupie jaspera z samym zasilaczem , nieprzerobionego moje gg 2061607

Wczytywanie...

Poleć forum