1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupię xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kenny3578, Wrzesień 18, 2012.

1. kenny3578

kenny3578 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chcę kupić xboxa 360 najlepiej w wersji elite z płytą główną jasper, padem, dyskiem oraz przeróbką lt 3.0 lub rgh. Jestem z Łodzi gdzie mogę odebrać osobiście, jak nie to allegro :) Kwota jaką dysponuje to 500-550zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    jak co moge ci sprzedac elite jasper dysk 120gb konsola jest nie przerobiona ale na twoje życzenie zrobie co trzeba ale jak narazie konsola jest zapląbowana więc nic nie zrobie chyba że zadecydujesz o kupnie konsole moge sprzedac tak jak chcesz za 550zł jest jeszcze podatna na przeróbkie rgh interfejs konsoli to 13599 więc od dawna nieaktualizowana na moje oko w swietnym stanie kolor czarny muj nr gg 21955408 istnieje też możliwosc przez alegro kwestia ustalenia data konsoli to 2009 09 zasilacz 150wat pad kabel jaki sobie życzysz do tv nigdy nieotwierana zdięcia moge przesłac na gg polecam

Wczytywanie...

Poleć forum