1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupię xboxa z banem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mati936, Listopad 14, 2009.

1. mati936

mati936 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupię xboxa z banem. Tylko falcon albo jasper, najlepiej 2 pady ale może być jeden. Dobrze by było gdy by w komplecie był dysk lub memorka. Całe okablowanie i flash najlepiej 1,61 ale starsze też mogą być. Zależy mi na jak najniższej cenie. Moje gg 640008. Czekam na propozycje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    ile jestes zaproponujesz?

Xbox Falcon, 1.6, pad bezprzewodowy i przewodowy, dysk 20gb, memorka 256mb, kabel hd, i ten orginalny co byl na chinche,headset i kopie zapasowe??

Pozdrawiam

4. 1grzecho

1grzecho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam jaspera, data produkcji marzec 2009, kupiony 4 miesiące temu, od tygodnia ban, stan idealny, mało używany. w komplecie 2 pady m, wszystkie przewody

Wczytywanie...

Poleć forum