1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupie XBOXa360 moze być zbanowany

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zajaczek88, Grudzień 14, 2009.

1. zajaczek88

zajaczek88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupie Xboxa360 może być zbanowany, musi mieć HDMI.

2. Lotnik421 Xbox One

3. OmnfG

OmnfG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ile dasz za zestaw elite(resident evil edition czerwony)+pad+okablowanie+dysk 120gb+pare gierek moge dorzucic. zbanowany jak cos moje gg 8498228

4. zajaczek88

zajaczek88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Napisz konkretnie ile chcesz za konsolę z dyskiem i bez dysku, oraz czy dysk jest zablokowany. Chłodzenie poprawione i mniejszy pobór prądu?

5. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    e zajaczek88 podaj gg;) mam na sprzedasz Xboxa Premium 360 przerobiony, z banem:) +dodatki:) wiecej szczegółów przy rozmowie na gg;) moje: 9434688 ... ZAPRASZAM:)

6. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    xbox 360 arcade z grudnia 2008 , naped Benq flash 1.6 , oraz karton i cale okablowanie z padem , jesli chetny to pisz na PW

Wczytywanie...

Poleć forum