1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Kupię] Zasilacz 175W X360.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez itasH, Lipiec 24, 2009.

1. itasH

itasH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    Kupię z miejsca zasilacz 175W do Xboxa 360. Nie, to musi być 175 nie może być 203W :) Błagam Was o litość, pies mój stary przegryzł w tym miejscu co nie trzeba. Jeżeli ktoś będzie miał to proszę o napisanie posta od razu z ceną, albo o kontakt na:
    gadu: 4822319
    ps - nie martwcie się, nie jestem typem który deklaruje chęć zakupu i porzuca ją :) po prostu naprawdę pilnie go potrzebuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    A w czym problem aby naprawic ten przegryziony przez psa ?
    Ostatnio wlasnie taki naprawialem ;)

4. itasH

itasH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W tym, że cwaniak przegryzł zaraz obok tego konwertera, więc nawet nie ma jak kabli przedłużyć, nic kompletnie nic. Pozatym potem chcę wysłać X'a na gwarancję, a z takim zasilaczem na pewno nie odeślę :D

5. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    jak sam nie chcesz ingerować w zasilacz proponuję elektronika, za grosze tobie skróci kabel i polutuje

6. sebool12

sebool12 Guest

Przecież jak odsyłasz konsole na gwar to bez żadnych dodatków typu zasilacz, dysk.

7. itasH

itasH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tego nie byłem nigdy pewny, gdzieś wyguglowałem że w oryginalnym pudełku, z akcesoriami i wogóle, a gdzie indziej, że samą konsolę. To już nieważne, tak czy siak potrzebuję zasilacza żeby konsoletę odpalić.

8. pluto26

pluto26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    177
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wielkopolska
    allegro ostatnio kupilem taki zasilacz do swojej konsolki gosciu NORBIT z Milicza kolo WROCLAWIA , polecam go :) ( cena 98zeta + 15 zl przesylka )

9. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Wiec skoro do gwary ci juz nie potrzebny to moze 203 ?

10. itasH

itasH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już nieaktualne, dziękuje za oferty ale poszedłem do elektryka i zrobił na miejscu :) Posklejany, wygląda jak po wojnie ale działa :) Dzwoniłem również na support w sprawie gwarancji no i wysyłam swego x'a, oczywiście jak mówiliście - bez niczego.

11. elempl

elempl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    zadzwoń do MS na gwarancje powiedz ze Ci się spalił lub cokolwiek takiego wymyśl :) to przyślą Ci nowy bo gwarancja na zasilacz jest bezterminowa...

Wczytywanie...

Poleć forum