[Kupię] Zasilacz 175W X360.

itasH

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam
Kupię z miejsca zasilacz 175W do Xboxa 360. Nie, to musi być 175 nie może być 203W :) Błagam Was o litość, pies mój stary przegryzł w tym miejscu co nie trzeba. Jeżeli ktoś będzie miał to proszę o napisanie posta od razu z ceną, albo o kontakt na:
gadu: 4822319
ps - nie martwcie się, nie jestem typem który deklaruje chęć zakupu i porzuca ją :) po prostu naprawdę pilnie go potrzebuję.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
A w czym problem aby naprawic ten przegryziony przez psa ?
Ostatnio wlasnie taki naprawialem ;)
 

itasH

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W tym, że cwaniak przegryzł zaraz obok tego konwertera, więc nawet nie ma jak kabli przedłużyć, nic kompletnie nic. Pozatym potem chcę wysłać X'a na gwarancję, a z takim zasilaczem na pewno nie odeślę :D
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
jak sam nie chcesz ingerować w zasilacz proponuję elektronika, za grosze tobie skróci kabel i polutuje
 
S

sebool12

Guest
Przecież jak odsyłasz konsole na gwar to bez żadnych dodatków typu zasilacz, dysk.
 

itasH

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No tego nie byłem nigdy pewny, gdzieś wyguglowałem że w oryginalnym pudełku, z akcesoriami i wogóle, a gdzie indziej, że samą konsolę. To już nieważne, tak czy siak potrzebuję zasilacza żeby konsoletę odpalić.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
allegro ostatnio kupilem taki zasilacz do swojej konsolki gosciu NORBIT z Milicza kolo WROCLAWIA , polecam go :) ( cena 98zeta + 15 zl przesylka )
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wiec skoro do gwary ci juz nie potrzebny to moze 203 ?
 

itasH

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Już nieaktualne, dziękuje za oferty ale poszedłem do elektryka i zrobił na miejscu :) Posklejany, wygląda jak po wojnie ale działa :) Dzwoniłem również na support w sprawie gwarancji no i wysyłam swego x'a, oczywiście jak mówiliście - bez niczego.
 

elempl

Banned
Użytkownik
Już nieaktualne, dziękuje za oferty ale poszedłem do elektryka i zrobił na miejscu :) Posklejany, wygląda jak po wojnie ale działa :) Dzwoniłem również na support w sprawie gwarancji no i wysyłam swego x'a, oczywiście jak mówiliście - bez niczego.
zadzwoń do MS na gwarancje powiedz ze Ci się spalił lub cokolwiek takiego wymyśl :) to przyślą Ci nowy bo gwarancja na zasilacz jest bezterminowa...
 

Do góry Bottom