1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[KUPIĘ] Zasilacz 175W

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez klaudiusz991, Lipiec 30, 2009.

1. klaudiusz991

klaudiusz991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupię zasilacz o mocy 175W, czekam na oferty, w ostateczności mogę wziąć 203W.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    203w 50zl 175w 100zl - ktory cie interesuje ?

4. klaudiusz991

klaudiusz991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już dogadałem się mniej więcej z jednym Panem za 45 zł za 175W, ale jak coś nie wypali to się odezwę. Notabene 100pln to dość sporo, na allegro nowy ze sklepu widziałem za 80+10 zł przesyłka...

5. elempl

elempl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    na zasilacz jako jedyne akcesorium masz gwarancje nielimitowaną w MS wiec dzwon na infolinie i poporsut powiedz ze sie popsul dostaniesz nowy poczta.

6. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
Wczytywanie...

Poleć forum