Kupiłam prawdopodobnie kradzione konto na Allegro - co zrobić?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ninjacorps

Świeżak
Świeżak
Witam!

Jako właściwy Świeżak, kupiłam Xboxa 250 GB + Kinect bez kompletnie żadnej znajomości tematu - legalnie. Problem polega na tym, że na Allegro kupiłam grę w sposób: ściągasz login i hasło do profilu sprzedającego, pobierasz grę na dysk i ta-daaam, gotowe. Oczywiście cielę, połaszczyłam się ceną...
Przeglądając tematy na necie zobaczyłam, że to nielegalny sposób kupowania gier i mogę dostać za to bana.

Co teraz? Czy jeśli usunę grę z dysku moja konsola będzie czysta? Jeśli tak, to jak to zrobić? Zaznaczam, że konsola tylko na początku była podłaczona do Live, a od kiedy mam tę grę nie łaczyłam się z Live.

Proszę, dajcie jakieś info....
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie przejmuj się. Jesli masz dostac bana to i tak go dostaniesz. Szanse masz bardzo małą, kasowwc gry nie musisz.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

ninjacorps

Świeżak
Świeżak
Hmmmm ... "jak mam dostać bana to i tak dostanę" . Czy to znaczy, że kogoś, kto wykazuje się dobrą wolą, bo z głupoty ściągnął 1 grę a teraz chce działać legalnie MS ma w doopie?

EDIT: Czyli teraz czy kupię tę grę legalnie czy zostawię tę , którą mam to jeden pies?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
dla MS swiat w tym aspekcie jest czarno-biały. nikt się nie będzie nad tym rozwodzić.
ban jest chyba na konto, jezeli się nie mylę.
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ty pierwsza pewnie tak zrobiłaś :p bana prędzej dostaną ci za przeróbke niż Ci za te 'nielegalne' konta, teraz to i tak dużo się nie zmieni jeżeli kupić w sklepie czy zostawisz tą, jeżeli chcesz być super czysta i robić wszystko na legalu to polecam półki w sklepach ale po prostu nie każdego stać żeby nawet co 3 miesiące nowy tytuł kupić więc ludzie sobie jakoś radzą ;)
 

ninjacorps

Świeżak
Świeżak
No fakt...

Jeszcze dwa pytania:
1. czyli usunięcie z dysku tej gry niczego nie zmieni?
2. opowieści na różnych forach o fali banów za takie rzeczy to bajki?
 

Remix27

Banned
Kara bana jest na nie przerobione . Tam jest brany pod uwage fakt a nie dobra wola po fakcie. Ban bedzie z powodem kradziez z marketplace.
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1. Niczego nie zmieni, nie ty pierwsza i nie ostatnia
2. Na naszym forum nie ma nic takiego, bo są to raczej plotki, jeżeli chcesz pewne informacje to polecam nasze forum, bo po prostu jest sporo osób i każdy śledzi tego typu rzeczy.
Nie ma co się koleżanko obawiać ;) graj spokojnie na konsoli i ciesz się z pół darmowego tytułu :p
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
mleko się rozlało ... co najwyżej zbanują Ci konto ...
nie martwił bym się zbytnia ta jedna grą jeśli nadal bedziesz kupowała gry za pół darmo to może sie skonczy banem ale jeden odosobniony przypadek raczej przejdzie bez echa.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Bana możesz wyłapać jedynie na konto które kupiłaś, nie na konsole, nie ma się czym przejmować.
Zamykam...
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kara bana jest na nie przerobione . Tam jest brany pod uwage fakt a nie dobra wola po fakcie. Ban bedzie z powodem kradziez z marketplace.
A czym nieprzerobione konsole zasłużyły na bana?

Bana nie dostaniesz, tzn szanse są ale małe, że zablokują ci konto.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom