1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupiłem konsolę z tym problemem To play this disc, put it in an Xbox 360 console

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Manamana, Sierpień 10, 2011.

1. Manamana

Manamana Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kupiłem tą konsole
    XBOX 360 ELITE 2 PADY HDMI LT.1.1 AP 2.5 (1736416145) - Aukcje internetowe Allegro
    Sprzedający zwlekał ponad tydzień z wysyłką wczoraj po południu doszła...
    I wszystkie oryginalne płyty i kopie czyta jako dvd pojawia się ten błąd.
    To play this disc, put it in an Xbox 360 console

Dasha czy jakoś tak mam takiego:
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Czytałem trochę o tym ale nic nie rozumiem z tego, założyłem mu spór na allegro i chyba pójdę na policje.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zrób zdjęcie błędu i je tutaj wklej. (na 90% nie ma klucza napędu)
    Swoją drogą przepłaciłeś.

4. Manamana

Manamana Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładasz 25-50 zł i masz nowego slima. Dałeś się naciągnąć. Pewnie napęd jest uwalony, albo źle wgrane lt.

6. Manamana

Manamana Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra ale da się to naprawić, i co mogę w tej sytuacji zrobić?

7. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Się pytasz jeszcze? Kupujesz coś co nie działa i nie wiesz?
    Za telefon i dzwoń do typa

8. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Towar niezgodny z opisem, uszkodzony, bla bla bla...
    Zwracasz konsolę, sprzedawca kasę.
    Wysyłka na Twój koszt niestety.
    Możesz też się jakoś dogadać ze sprzedawcą, np. pokryje koszty wymiany/naprawy napędu.
    Pisz do sprzedającego.

Sent from my U20i using Tapatalk

9. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja na twoim miejscu żądałbym zwrotu pieniędzy, jak nie będzie chciał oddać, to strasz policją. W razie, gdy faktycznie udałbyś się na policję, to allegro zwróci pieniądze i zajmie się sprzedającym. Wystarczy, że przerobisz jeszcze raz napęd i powinno wszystko działać. Jeśli nie umiesz tego zrobić, to będzie koszt 50 zł na allegro, tylko wtedy już nie będziesz mógł domagać się zwrotu pieniędzy, bo sam majstrowałeś przy konsoli.

10. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hehe jestem już pewny w 99%, że nie ma klucza napędu. Też mi takie coś wywala a akurat nie mam klucza.

11. Manamana

Manamana Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja wtorek 13:33
    Witam paczka jeszcze nie doszła a mija drugi tydzień umawialiśmy się że wysyła pan dzień po zaksięgowaniu wpłaty, czekam do piątku i idę na policje.

on wtorek 14:14
    paczka została wysłana ja płaciłem za paczkę i ja wysłałem ją na swoich warunkach.A co do policji bym się zastanowił.Wiesz jak sie nazywa osoba która kupuje przerobione oprogramowanie i pyta o gry itp paser ty właśnie jesteś paserem.Paczka powinna być dzisiaj.

ja wtorek 23:24
    Idziesz na ugodę oddajesz hajs aja ci wysyłam konsole z powrotem.Wysłałeś mi nie działającą konsole która nie czyta oryginalnych gier.W przeciwnym razie spodziewaj się założenia sporu i sprawy w sądzie.

on środa 00:30
    konsola swietnie czyta oryginalne gry wiec prosze nie kłamać a jeśli pan jest innego zdania to prosze zgłosić sprawe na policję a następnie wystąpić z wnioskiem do sądu

Dzisiaj założyłem mu spór ale wiem że te spory w allegro często nie rozwiązują problemów...

PS.Aha zapomniał bym dodać że konsole wysłał w worku po cemencie...

12. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A co wspólnego z tematem ma to, że nie masz klucza? Można sobie wyciągnąć. Gość jest pewny swego, bo spodziewa się, że nic z tym nie zrobisz. Jak masz możliwość, to nagraj filmik jak wkładasz oryginalną płytę do napędu i pokazuje błąd, wyślij mu to. Jeśli nic nie da, udaj się na policje, tam wszystko wyjaśnisz i dostaniesz jakieś potwierdzenie wszczęcia postępowania. Wysyłasz to do allegro, a oni zwracają Ci pieniądze i sami męczą się z oszustem. Nie dość, że będzie musiał oddać im pieniądze, to jeszcze pokryć koszty sądowe.

Wczytywanie...

Poleć forum