1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupiłem Przepustkę samochodową a nie dostaje pakietów

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lasotaa, Czerwiec 10, 2015.

1. lasotaa

lasotaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Tak. Jak w temacie . Mam przepustkę w forza 2 a aut mi nie dają ! np. Pakietu samochodów duracell , przed sprzedażowych oraz alpinestars . Od momentu kupienie nic . Zadnego auta . Jakieś pomysły ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Te pakiety co wymieniłeś nie wchodzą w skład przepustki samochodowej...
    Je się kupuje osobno...

lasotaa lubi to.
  4. lasotaa

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aha. dziękuje za odpowiedz . Swoją drogą niezłe dziadostwo ze strony forzy . Złodzieje :D .

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tak jak juz kilka razy to powtarzalem, trzeba czytac co sie kupuje, jest napisane przy zakupie przepustki co w nia wchodzi, po drugie z przepustka wychodzi taniej niz zakup tych paczek osobno wiec nie wiem o co pretensje

6. lasotaa

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupowałem ją już dość dawno , więc nie pamiętam co było napisane . Myślę , że idąc tą drogą nie długo będziemy mieli w forzie jedno auto do wyboru . Reszta będzie płatna . Czuje sie oszukany płacąc tyle pieniędzy za grę a nie dostawać wszystkiego . To tak jak by grać w demo ? Chcesz więcej kup pełną wersje :) Według mnie dodatki do gier wgl nie powinny być dostępne w wyborze aut z salonu , tylko powinny mieć osobne miejsce . Myślę że , większość osób uważa podobnie

7. ZonExE

ZonExE Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Samochody sa dodawane po premierze. Tak jak by producent robil dlc i dawal gonza darmo, bzdura;-)

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum