1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupiłem wczoraj X-a na allegro a dzisiaj konto sprzedawcy zawieszone :/

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ratinello, Sierpień 10, 2009.

1. ratinello

ratinello Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    XBOX 360 ARCADE, iXtreme 1.6, STAN IDEALNY o tą aukcję mi chodzi. Dzisiaj dostałem info od allegro, że zawiesili jego konto i na razie nie wiem dlaczego, ale obawiam się najgorszego :/ Jak wczoraj ją wylookałem była za 600 zł, napisałem do niego żeby się dowiedzieć kiedy była kupiona, ale zanim odpowiedział w aukcji pojawiła się już informacja, że została wyprodukowana w lipcu 2008 więc bez wahania ją kupiłem ale już za 550zł. Nie mam pojęcia dlaczego zawiesili jego konto. Napisałem do niego ale na razie nie odpisuje. Jak myślicie, o co może chodzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Prawobodnobnie robił przekręty na allegro :D albo inne rzeczy niezgodne z regulaminem :) nie martw się w przypadku zawieszenia konta aukcja jest nie ważna :) czasami pieniędzy nie wysyłaj :p

4. ratinello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety pieniądze już wysłałem :/

5. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    no a wysłałeś tą kasę??? Nawet jak odpisze że wszystko ok to ja już bym mu podziękował

6. wisien

wisien Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    rzeczy powyzej 200 - 300 zl zawsze bierze sie za pobraniem, choc jak widac nie zawsze :D

7. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    mhy no to teraz dziwna sprawa pisz do allegro dla bezpieczeństwa :) możliwe że będzie trzeba iść na policje

8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nie straszcie od razu a tyu nie panikuj

byc moze nie oplacil platnosci allegro-przez to tez blokuja konta
    byc moze maly przekret z komentarzami

najlepiej nie spamuj go mailami,tylko grzecznie i kulturalnie napisz jednego z opisem problemu.jak nie da odp w ciagu 3 dni-zaczep na gg-ale nie mow ze maila slales.jak po 1 dniu nie odpowie-zadzwon telefonicznie.W ZADNYM Z TYCH PRZYPADKOW NIE PODAWAJ MU KIM JESTES i nie rugaj a problem,nie rob sobie wrogow,jak kulturalnie podejdziesz to i sprzedawca kulturalnie cie potraktuje:)

9. ratinello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tymi komentarzami możesz mieć rację. Spójrzcie na komentarze wystawiane przez niego. Dziwne, że w każdym komentarzu pisze "ekspresowa wysyłka" i jeszcze dodaje jakieś dziecinne "." albo ":D". Oczywiście dopiero teraz wpadłem na pomysł żeby to w ogóle sprawdzić, chociaż pewnie i tak bym kupił, bo okazja była nie do przepuszczenia.

10. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Za nie zaplacenie rachunkow tez blokuja konto, spróbuj skolowac jego numer telefonu od kogos kto od niego cos kupowal.

11. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @2UP
    Wiesz,niektorzy wystawiaja kazdemu takie same komentarze.Albo maja faze i sa najarani jak je pisza ze wychodza kfiatki rozne .

12. Gierlos

Gierlos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Może też być że jest nieletni i ma konto na Allegro.
    Jeśli jest sie nieletnim to trzeba to zaznaczyć bo inaczej blokują konta (sprawdzają niby kazde konto ale jak ? niewiem)

13. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Gierlos to nie tak. Teraz jak się jest nieletnim to obok nicka masz obrazek Junior który świadczy że, osoba jest niepełnioletnia.

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    mic, ale jak zalozysz konto dorosle, i podasz "dorosla" date urodzenia, nie swoja prawdziwa, to tez banuja.Kumpelowi tak zbanowali

15. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Chodzi o to że ci co podadzą datę poniżej 18 roku życia mają napis Junior z ograniczeniami konto jest :) ale jak skłamią i napiszą że mają 18 lat to jest ryzyko zablokowania ale z skąd oni mają się o tym dowiedzieć ??

16. ratinello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie nie mogę sprawdzić za co ma zawieszone konto?

Właśnie, skąd oni mają to wiedzieć? Ja też jestem niepełnoletni, ale konto mam na mamę. Mój rówieśnik zarejestrował konto na siebie i nie ma z tym żadnym problemów.

17. pFKablos

pFKablos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Libiąż
    Twój rówieśnik zarejestrował konto na siebie, ale podał że ma 18 lat. Tego i tak allegro nie sprawdza więc spokojna głowa, ale bezpieczniej mieć właśnie na kogoś z rodziny pełnoletniego.

18. ratinello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dostałem dzisiaj info od innego allegrowicza, który też kupił tego XBOXa, że rozmawiał ze sprzedawcą i tamten mówił, że sam jest zaskoczony i nie wie o co chodzi. Z jednej strony może po prostu kłamać, ale z drugiej mógłby to równie dobrze olać.

19. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    moze faktycznie sprzedal cos komus ze swojego miasta i wzieli to za 'kombinacje z komentarzami'?

nie wazne,jak odebral od goscia i normalnie z nim gadal to jest w porzadku.dzwon sam i sie dogadaj

20. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    allegro w ten sposób wyłudza dane od swoich użytkownikow - alegro juz dawno kupili murzyni z afryki ,i budują sobie bazę danych żeby ją później sprzedać z zyskiem , blokują też jak zmieniasz adres zamieszkania lub edytujesz swoje dane ,teraz żeby odblokować konto trzeba im wysłać ksero dow.osob. lub założyć nowe konto ,blokuja tak setki kont nawet bez zadnej przyczyny - tzn. chodzi o dane . wujek google wam powie o co biega.

21. ratinello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słuchajcie, wygląda na to że wszystko idzie w dobrym kierunku. Sprzedawca napisał do mnie i powiedział żebym się nie martwił i że Iksik na pewno dojdzie. Mówi, że jakiś użytkownik zgłosił naruszenie zasad przez niego i tak na prawdę sam nie wie o co chodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum